Przekłuwanie uszu

 

Nowoczesny system przekłuwania uszu pistoletem Studex  i  jednorazowymi kolczykami z certyfikatem  sterylizacji. Pistolet niema kontaktu z ciałem wystrzeliwuje jedynie kolczyk ze sterylnego opakowania. Kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej, nie wywołują reakcji alergicznej.

 

ZALECENIA POZABIEGOWE DOTYCZĄCE PŁATKA UCHA:

Należy pozostawić kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 6 tygodni. Po 6 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty. Można zastąpić go innymi kolczykami o prostym drucie, kolczyki mogą być noszone w sposób ciągły. Należy używać wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyki powinny być wykonane z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału.

 

 ZALECENIA POZABIEGOWE DOTYCZACE CHRZĄSTKI UCHA:

Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 12 tygodni. Po 12 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty. Można zastąpić go innymi kolczykami o prostym drucie, kolczyki mogą być noszone w sposób ciągły. Należy używać wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyki powinny być wykonane z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału. Z powodu właściwości chrząstki ucha, w okresie gojenia powinna być zachowana szczególna higiena. Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast – to normalne. Powinny one ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza. Jeśli wdała się infekcja, do czasu zasięgnięcia porady lekarza, nie należy wyjmować kolczyka. Zaniedbanie właściwego postępowania zgodnego z instrukcją pielęgnacji uszu po przekłuciu lub nie zasięgnięcie porady medycznej natychmiast, gdy pojawi się problem, może spowodować trwałe uszkodzenie chrząstki ucha.

Nowoczesny system przekłuwania uszu zgodny z wymaganiami Unijnymi. Zabieg wykonujemy pistoletem niemieckiej firmy STUDEX®  i firmowymi, jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji.

Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach z cyrkonią lub bez. Kolczyki wykonane są z metalu chirurgicznego antyalergicznego i są pokryte powłoką srebra lub złota. Oferta skierowana zarówno do dzieci jak i do dorosłych. Sterylne opakowanie jednorazowego użytku z kolczykiem oraz zapinką zawiera również jednorazowe nakładki. Twój specjalista od przekłuwania uszu fachowo zamontuje je na aparacie. Elastyczna osłona na jednorazowy adapter końcówki zapewnia brak styku ucha z instrumentem.

!!! PROMOCJA !!!

PRZEKŁUWANIE USZU - 70 zł.