Pielęgnacja stóp

 

Stopy to bardzo wrażliwa część naszego ciała. To one maja nas ,,nosić" przez całe życie. Nieodpowiednia pielęgnacja, przebyte choroby stóp i źle dobrane obuwie mogą spowodować powstawanie twardej, zrogowaciałej skóry, bolesnych odcisków, nagniotów, a nawet zdeformowań stopy.

 

Pedicure klasyczny

Tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia, nałożeniu oliwki nawilżającej oraz maski regenerującej.

 

Pedicure hybrydowy

Lakier hybrydowy ma konsystencje lakiero – żelu i jest utwardzany w lampie UV,  dzięki temu kolory są niezwykle żywe i błyszczące przez długi czas.

 

Pedicure SPA

Zabieg regenerujący skórę stóp , przyjemny i relaksujący. Peeling  stóp  i masaż  ma na celu usunięcia zrogowaciałego naskórka. Po peelingu na stopy  nakładana  jest maska regenerująca. Na zakończenie zabiegu krem do stóp,  który działa na skórę nawilżająco. Przy bardzo suchej skórze dodatkowo można wykonać  zabieg parafinowy.

 

Parafina na stopy

Stopy  potrzebują  podobnej pielęgnacji  co dłonie, właściwego  nawilżenia, jak i odżywienia. Skutecznym  zabiegiem jest parafinowa kąpiel, która zmiękczy i wygładzi naskórek. Parafina działa kojąco, poprawia elastyczność i jędrność skóry, opróżnia proces starzenia i regeneruję naskórek.