Oczyszczanie wodorowe Hydrapeel

Oczyszczanie wodorowe - Hydrabrazja


Najnowsza technologia oczyszczania wodorowego, jest to zabieg wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w generator wody wodorowej. Wykonujemy zabieg za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy, która delikatnie zasysa skórę i masuje ją. W trakcie pracy głowicy dochodzi do ciągłego przepływu wody wodorowej. Po przez to skóra oczyszczona za pomocą podciśnienia i przepływu wody wodorowej, a w tym samym czasie wtłaczane są cząsteczki aktywnego wodoru w głąb skóry. Zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla oczyszczania manualnego i mikrodermabrazji.


Peeling kawitacyjny


To oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Wzmacnia i uszczelnia naczynia włosowate, działa kojąco i regenerująco na skórę.


Oxygen Spray - Infuzja tlenowa


Polega na wtłaczaniu substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry właściwej w zależności od składu ampułki, działa regenerująco, nawilżająco lub odmładzająco.


Mezoterapia ultradźwiękowa


Polega na wprowadzaniu substancji aktywnych zawartych w ampułkach, serum w głąb skóry. Tym samym wzmacniając i odżywiając głębokie warstwy tkanki podskórnej.

Fala radiowa


Fale radiowe podgrzewają włókna kolagenowe do temperatury ok 40 stopni Celsjusza. Podczas zabiegu kolagen obkurcza się następnie ulega napięciu odnawiając przy tym swoją strukturę. Podwyższona temperatura pobudza także fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, powodując zwiększenie elastyczności skóry. Dodatkowo głowica wzbogacona jest w światłoterapię LED ( kolor czerwony, niebieski i zielony ).


Zimny młotek - Krioterapia


Polega na schłodzeniu skóry od 5 do 10 stopni Celsjusza po wykonanych zabiegach w celu złagodzenia. Po zastosowaniu zimnego młotka w skórze dochodzi do rozszerzenia naczyń włosowatych co poprawia wchłonięcie wszystkich pozostałych substancji aktywnych.


Efekty oczyszczania wodorowego:


-dotlenienie skóry właściwiej
-oczyszczenie porów
-złuszczenie obumarłych warstw naskórka
-złagodzenie stanów zapalnych
-reguluje wydzielania sebum
-redukuje przebarwienia
-stymuluje powstawania włókien kolagenowych
-zwiększa metabolizm skóry
-eliminuje wolne rodniki
-oczyszcza skórę
-odżywia skórę
-poprawia napięcie skóry
-wyrównuje koloryt skóry
-poprawa elastyczność skóry
-przywraca skórze blask i młodzieńczy wygląd
-rewitalizuje i głęboko nawilża skórę