Botolift

BOTOLIFT - to zabieg do intensywnego odmłodzenia skóry wokół oczu oraz zapobiegania skutkom biologicznego starzenia i fotostarzenia się skóry.  Natychmiastowy i długotrwały efekt wygładzenia zmarszczek, skutecznie eliminuje cienie i opuchnięcia pod oczami. Jest zabiegiem bezpiecznym, nie wywołującym powikłań. Działanie zabiegu polega na zmniejszeniu częstotliwości skurczów mięśni - efekt botoksu, co zapobiega tworzeniu się nowych zmarszczek, a także redukuje już istniejące. Skóra staje się wygładzona, napięta, nawilżona, a zasinienia i opuchnięcia oczu wyraźnie zredukowane.

 

Neew Peel Eyes,  jest przeznaczony do delikatnej skóry okolic oczu. Zawiera rezweratrol w połączeniu z PHAs tj. Kwas laktobionowy i glukonolakton oraz dwa specyficzne AHA tj. Kwas migdałowy i kwas jabłkowy, które wyróżniają się wśród innych kwasów swymi unikatowymi właściwościami. Polepsza nawilżenie skóry, przeciwdziała degeneracyjnej aktywności wolnych rodników w różnych obszarach struktur komórkowych.

 

Botomix Fluid, preparat o działaniu podobnym do działania botoxu. Łączy w swym składzie trzy najnowsze peptydy: pierwszy, uzyskiwany z reprodukcji jadu żmij vipera templare, drugi z kurary, silnej trucizny roślinnej oraz trzeci pochodzenia biotechnologicznego.

 

Rejuven Gel bogaty w nowatorskie peptydy i specyficzne substancje aktywne, które dzięki różnym ale synergicznym mechanizmom działania, silnie aktywują nowa produkcje kolagenu, elastyny i GAG.

 

Mini lift Cream to aktywny krem, zawierający kwas liponowy, melatoninę oraz kompleks biologicznie czynny, mający zdolności natychmiastowego przywrócenia optymalnego, powierzchniowego i głębokiego nawilżenia skóry. Produkt wspomaga procesy regeneracji na poziomie skóry właściwej i naskórka. Skóra pozostaje nawilżona, jędrna i wygładzona.

Wskazania do zabiegu

·         zmarszczki i bruzdy mimiczne

·         cienie pod oczami

·         wiotkość, zanik elastyczności

·         worki pod oczami

·         biologiczne starzenie się skóry wokół oczu

Częstotliwość zabiegów: Jako kuracja 8 – 10 zabiegów, pierwsze 4 zabiegi, co 7 dni,

następne 2 zabiegi, co 15 dni, ostatnie 2 – 4 zabiegi 1 raz w miesiącu.